Яка кількість теплоти виділиться під час певного згорання 25 тон бурого вугілля СРОЧНОО

ПОЖАЛУЙСТА!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Черныш Тонечка.

Дано:

m= 25 т= 25×10³ кг

q= 17×10⁶ Дж/кг

_________________

Q-?

Розв'язок:

Q= qm

Q = 25 \times  {10}^{3}  \times 17 \times {10}^{6}  = 425 \times  {10}^{9} Дж

Відповідь: Q= 425 ГДж (Гіга джоуль)