Газ при температурі 27 0С займає об’єм 3м 3 . До якої температури його слід ізобарно охолодити, щоб

об’єм дорівнював 2м 3?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t₁ = 27°C;       T₁ = 27 + 273 = 300 К

V₁ = 3 м³

V₂ = 2 м³

p - const

____________

t₂ - ?

Поскольку процесс изобарный (p - const), то воспользуемся законом Гей-Люссака:

T₂ / T₁ = V₂ / V₁

T₂ = T₁·(V₂ / V₁)

T₂ = 300·(2 / 3) = 200 К

или:

t₂ = T₂ - 273 = 200 - 273 = - 73°C

Отвечает Шевцова Дарья.

Ответ:

18 C

Объяснение:

27 C/3м 3 = x/2м 3

x=(27×2):3=18