Компакт-диск у CD-приводі здійснює один оберт за 0,01 с. Визначте кількість обретів диска за 1 год.


Ответы на вопрос

Отвечает Худякова Карина.

Дано:

Т= 0,01 с

t= 1 год= 3 600 с

______________

N-?

Розв'язок:

Т=  \frac{t}{N} →N= \frac{t}{Т}

N =  \frac{3600}{0.01}  = 360000

Відповідь: за цей час компакт-диск зробить 3,6×10 обертів