Знайти імпульс автомобіля масою 5 тонн що рухається з швидкістю 30 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Лягина Леся.

Ответ:

Объяснение:

m = 5 т = 5000 кг

V = 30 м/с

p - ?

==========

p = m·V = 5000·30 = 150000 кг·м/с