Під час повного згоряння 2 кг горючої речовини виділилася кількість теплоти 42 МДж. Яка питома

теплота згоряння цієї речовини? Що це може​

Ответы на вопрос

Отвечает Дробница Алина.

Ответ: 21МДж/кг

Объяснение:

Дано:

Q=42МДж

m=2кг

==========

q-?

q=Q/m=42/2=21МДж/кг - это каменный уголь