У скільки разів обертова частота секундної стрільки годинника перевищує обертову частоту хвилинної

стрілки? у меня кр.. Помогите пж.. Спасибо!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Некрашевич Таня.

Дано:

t1= 1 хв= 60 с

N1= 60

t2= 1 год= 3600 с

N2= 60

____________

 \frac{n1}{n2}  - ?

Розв'язок:

n1 =  \frac{N1}{t1}

n1 =  \frac{60}{60} = 1об/с

n2 =  \frac{N2}{t2}

n2 =  \frac{60}{3600}  ≈ 0,016 об/с

 \frac{n1}{n2}  =  \frac{1}{0.016}  = 62.5

Відповідь: обертова частота секундної стрілки більша у 62,5 разів, за обертову частоту хвилинної стрілки