Яку кількість води можна погріти від 15°C кипіння якщо передати їй 178,5 кДж енергії?​


Ответы на вопрос

Отвечает Туктамышева Кадрия.

Ответ:

Объяснение:

Q=cm(t₂-t₁)

c=4200дж\кг*⁰С

t₂=100⁰C

t₁=15⁰C

Q=178,5*10³Дж

m=Q\c(t₂-t₁)

m=178,5*10³\4200*(100-15)=0,5 кг