В якому об’ємі 0,2 М розчину міститься 24,5 г H2SO


Ответы на вопрос

Отвечает Ураченко Алина.

Відповідь:

В 1л 0,2 М

M(H2SO4)=98г/моль

m(H2SO4)=98*0,2=19,6г

В 1л 0,2 М  розчину міститься 19,6г кислоти

а в х л міститься     24,5 г H2SO4

х=1*24,5/19,6=1,25л

24,5 г H2SO4 міститься в 1,25л розчину

Пояснення: