ДАМ 36 БАЛЛОВ При температурі 30˚С відносна вологість повітря становить 60%Яку абсолютну

вологість має повітря?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Ваня.

Ответ: 18,2г/м³

Объяснение:

ДАНО: φ=60%;

t=30 °C

Найти: ρ

Решение: φ=(ρ/ρн)·100%. Значение ρн находим в таблице - при t=30 °C ρн=30,3(г/м3)

ρ=(ρн·φ)/100% ⇒ ρ=(30.3·60%)/100%=18,2 (г/м3)