Знайти кількість речовини кремнівої кислоти якщо атомів становить 12,048×10²³​


Ответы на вопрос

Отвечает Голованова Настя.

Объяснение:

n(H2SiO3)=N(H2SiO3)/Na=12.048×10²³/6.02×10²³ = 2моль