Якщо предмет знаходиться на відстані 10 см від, збиральної лінзи, а зображення на відстані 5 см, то

оптична сила лінзи буде ​

Ответы на вопрос

Отвечает Готовчиков Никита.

Ответ:

30 дптр

Объяснение:

d=0.1 м    f=0.05 м    D=?

===

D=1/d+1/f=1/0.1 + 1/0.05=30 дптр

=======================