Яка питома теплота згорання в МДж на кг кам'яного вугілля, якщо при повному згорянні 1 т цього

вугілля виділяється 2,8 x 10 десятих Дж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Дима.

Дано:

m= 1 т= 1 000 кг

Q= 2,8×10¹⁰ Дж

_____________

q-?

Розв'язок:

Q= qm→ q= \frac{Q}{m}

q =  \frac{2.8 \times  {10}^{10} }{1000}  = 28 \times 10 {}^{6} Дж

МДж= 10⁶ Дж

Відповідь: q= 28 МДж