Під час космічних польотів серйозною небезпекою може стати зіткнення корабля з невеликими

високошвидкісними метеоритами. Визначте кінетичну енергію метеорита масою 1 кг, який рухається зі швидкістю 60 км/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Аделя.

Ответ:

1.8 Г Дж

Объяснение:

М=1 (кг)

V= 60 км/с=6*10^4

Ек - ?

Е=мv^2/2=1*(6*10^4)^2/2=1.8*10^9

1.8*10^9=1.8 Г Дж