Дуже нада даю сто балів нада сьогодні через 20 хв пліз дуже нада допоможіть!!!!! Чому дорівнює

маса тягарця, який висить на пружині жорсткістю 40 н/м , якщо абсолютне видовження пружини 2 см? Зобрази сили, що діють на тіло.

Ответы на вопрос

Отвечает Гамандий Света.

Дано:

k= 40 Н/м

g= 10 м/с²

∆l= 2 см= 0,02 м

______________

m-?

Розв'язок:

Fпруж= Fтяж

Fпруж= k∆l

Fтяж= mg

k∆l = mg→m =  \frac{k∆l}{g}

m =  \frac{40 \times 0.02}{10}  = 0.08кг

Відповідь: m= 80 г