Маятник за 3 хвилини виконав з60 коливань. Знайдіть період коливань маятника.


Ответы на вопрос

Отвечает Гришко Владислав.

Ответ:

T = t/N период = время/количесвто колебаний

t = 3*60 = 180 c

N = 360 или 60

T = 180/360 = 0.5 c

T = 180/60 = 3 c