Хто раніше почує голос оперного співака: глядач у першому ряді на відстані 8,5м від співака чи

радіослухач,що сидить у радіоприймача на відстані 750км від театру? Будь ласка розв'яжіть цю задачу на листочку.Буду дуже вдячна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Дарья.

Ответ:

1.t1=l1/c1=8.5/340=0.025 c

2. t2=l2/c=750/2.99e+5=0.0025 c

t1/t2=0.025/0.0025=10

Первым услышит радиослушатель, так как сигнал достигает радиослушателя в 10 раз быстрее, чем зрителя в первом ряду