ПОМОГИТЕ СРОЧНО Хто швидше і на скільки почує голос співака :глядач,що сидить у залі на відстані

34м від нього чи радіослухач. На відстані 3000км від радіостанції ?Швидкість звуку в повітрі 340м/маю​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцева Настя.

Відповідь:

Пояснення:

Для рішення задачі скористаємося табличними данними швидкості звуку в твердих металах і вповітрі.

 Швидкість звуку в міді( а у нас сказано, що радіослухач, тому звук до радіо розповсюджується по мідному дроту),  ця швидкість є ≈6км/с

 а в повітрі 340м/с

 запишемо умову задачі так:   S1=34 m  V1=340m/c       S2=3000km     V2=6km/c         t1=S1/V1=34/340=0.1c

t2=3000/6=500c    або8,3 хв      Людина в залі почує голос співака раніше , ніж радіослухач на , приблизно 8,3 хв.