У якої речовини 2см кубічних мають масу 14,6


Ответы на вопрос

Отвечает Дзержинский Эдуард.

Ответ:

Объяснение:

V = 2 см³

m = 14,6 г

Вещество - ?

==========

ρ = m / V = 14,6 / 2 = 7,3 г/см³ (или 7300 кг/м³)

Вещество - олово.