СРОЧНО!!!!!!!9, Тепловий двигун виконан корисну роботу, що дорівнює 3,45 * 107 Дж, і при цьому

витратив 1,5 кг бензину, Обчисліть ККД цього двигуна,​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашеварова Мира.

Ответ: 50%

Объяснение:

Дано:

m=1,5кг

А=3,45*10⁷Дж

q=46*10⁶Дж/кг

============

η-?

η=Ап/Аз=3,5*10⁷/(46*10⁶*1,5)=0,5*100%=50%