Даю 50 балов СРОЧНОО У МЕНЯ ВРЕМЯ ДО 9:30 Визначте кількість молекул повітря в приміщенні,

розміри якого 8×4×5 м, при температурі 22 °С і тиску 85 кПа. (2 бали​

Ответы на вопрос

Отвечает Молоканова Полина.
Ответ:N = 1.45*10²⁷Объяснение:N-?a = 6 мb = 4 мс = 2.5 мT=300 Кp = 99,8 кПа=9.98*10⁴ Паk = 1,38×10⁻²³ Дж/KNₐ=6.02×10²³