тіло рухається прямолінійно з постійною швидкістю 2,5 м/с. Знайдіть пройдений тілом шлях за 12

секунд

Ответы на вопрос

Отвечает Первых Роман.

Ответ:

Объяснение:

V = 2,5 м/с

t = 12 с

S - ?

===========

S = V·t = 2,5·12 = 30 м