Визначити швидкість тіла масою 250 г якщо кінетична енергія 4Кдж


Ответы на вопрос

Отвечает Горобец Таня.

Дано:

E=4 000 Дж

m=0,25 кг

v-?

E=mv^2/2

v^2=2E/m

v=√2E/m

v=√2*4 000/0,25=√32 000=179  (м/с)