Яка кількість теплоти пішла на нагрівання 100 г води від 50 °С до кипіння та випаровуванні


Ответы на вопрос

Отвечает Талгаткызы Меруерт.

Дано:

m= 100 г= 0,1 кг

с= 4200 Дж/кг×°С- питома теплоємність води

t1= 50°C

t2= 100°C- температура кипіння води

_______________

Q-?

Розв'язок:

Кількість теплоти для нагрівання:

Q = cm(t2 - t1)

Q = 4200 \times 0.1 \times (100 - 50) = 21000Дж

Відповідь: Q= 21 кДж