8. Обчисліть кількість теплоти, яка необхідна для випаровування 300 г води, яка знаходиться при

температурі 25 °С.

Ответы на вопрос

Отвечает Решетнеков Иван.

Ответ: 784,5кДж

Объяснение:

Дано:

m=300г=0,3кг

t1=25°C

t2=100°C

c=4200Дж/кг°С

L=2,3*10⁶Дж/кг

================

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)+L*m=4200*0,3*(100-25)+2,3*10⁶*0,3=784500Дж=784,5кДж

===============