Потяг рухається зі швидкістю 18 км за годину. Який шлях він долає за 20 хвилин


Ответы на вопрос

Отвечает Ицкова Диана.

Ответ:

1 час - 18 км

20 мин - ?

20мин=1/3 часа

18*1/3=18/3=6км

ответ: 6км