19. Вагон масою 60т рухається на прямолінійному відрізку зі швидкістю 2 м/с. Якою стане швидкість

вагону після зчеплення з нерухомим вагоном масою 40 т. Як змінилась кінетична енернія вагону? Тертя не враховуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Відповідь:

υ2=1.2 м/с

Пояснення:

υ1×m1=(m1+m2)υ2

υ2=υ1×m1/(m1+m2)=60000*2/(60000+40000)=120000/100000=1.2 м/с

Ек1=60000*2²=60000*4=240000ДЖ

Ек2=(60000+40000)*1,2²=100000*1,44=144000Дж

240000-144000=96000 Дж

кінетична енергія зменшилась на 96000Дж