Перші 10 хв автомобіль рухався зі швидкістю 10 м/за наступні 20 хв з швидкістю 20 м/с а остані 4500

м він проїхав за 5 хв якою була середня швидкість руху автомобіля Будь ласка пишіть пояснення

Ответы на вопрос

Отвечает Гевяк Ян.

Ответ:

Дано:

t1=10хв=600с

t2=20хв=1200с

t3=5хв=300с

V1=10м/с

V2=20м/с

S1=4500м

Vсер-?

Розв'язок

S1=4500м

S2=t1*V1=600*10=6000м

S3=t2*V2=1200*20=24000м

Vсер=S1/t1+S2/t2+S3/t3=34500м/2100c=16м/с

Обяснениє

знак (/) риска дробу на м/с не действує

знак (*) означает множення

Ну вроде всьо