Потяг масою 7 т рухається з прискоренням 0,9 м/с2 . Визначте модуль рівнодійної сил F, які діють на

потяг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Дано: m=7 т=7 000 кг; а=0,9 м/с²; F - ?

-----

F=ma

F=7000*0,9=700*9=6300 H=6,3 кН  -  это ответ.