4. (36)За 40 с морська хвиля вдаряється об берег 20 разів. Швидкість поширення Хвилі 6м/с. Яка

довжина хвилі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

λ=12 м

Объяснение:

t=40 с

n=20

V=6 м/с

λ ?

λ=V*Т

Т=t/n=40/20=2 с

λ=6*2=12 м