За t = 20 хв. амплітуда згасаючих коливань маятника довжиною l=1м зменшилася у 4 рази. Знайти

коефіцієнт згасання та логарифмічний декремент коливань λ. Відповідь: β= 0,0011; λ = 0,0022

Ответы на вопрос

Отвечает Остойич Михаило.

Ответ:

Объяснение:

t=1200 c   L=1 м    A1/A2=4    β=?    λ=?

===

β=(1/t)*ln(A1/A2)=(1/1200)*ln4=0.0011

T=2*π*√(L/g)=2*3.14*√(1/10)=2 c

λ=β*T=0.001*2=0.0022

============================