Скільки кам'яного вугілля потрібно спалити щоб виділилося 5,4 Мдж теплоти?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гузненко Ярослав.

Ответ:

m = 5,4·10⁶ / (27·10⁶ ) = 5,4 / 27 = 0,2 кг

Объяснение:

да