Кінець хвилинної стрілки за 1 хв перемістився на 37 см. Яка довжина стрілки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Семьохіна Лєна.

Відповідь:

R=3,54м

Пояснення:

Хвилинна стрілка за хвили пройде 1/60 кола. Отже довжина кола 37*60 см

L=2πR

R=L/2π=37*60/2*3.14=37*60/6.28=353.5cм=3,54м