Два куби, що не мають порожнин, виготовлено з однакового матеріалу. Порівняй маси кубів, якщо

довжина ребра першого куба вдвічі більша за довжину ребра другого куба. {Помогите пожалуйста♥︎}{Заранее спасибо♥︎}​

Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ: 8

Объяснение:

Дано:

ρ1=ρ2=ρ

a1=a

a2=2a

----------

m2/m1-?

m1=ρV1=ρa³

m2=ρV2=ρ(2a)³=8ρa³

m2/m1=8ρa³/ρa³=8