Металевий виріб покрили шаром срібла, при цьому випратили 315 грам речовини. Який об'см срібла

пішов на виріб. Відповідь подати вм​

Ответы на вопрос

Отвечает Babayan Aram.

V=m/p

V=315/10,49=30,0285 см³=30,0285 × (10⁻²)³=3,00285×10⁻⁵ м³