Олов'яний брусок форми масою 420г має довжину 6см та ширину 3см.Знайти товщину бруска.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

Ответ:

Объяснение:

m = 420 г

a = 6 см

b = 3 см

ρ = 7,3 г/см³

с - ?

=============

1)

Объём бруска:

V = m / ρ = 420 / 7,3 ≈ 57,5 cм³

2)

V = a·b·c ⇒ c = V / (a·b)

Толщина бруска:

c = 57,5 / (6·3) ≈ 3,2 cм