Олов'яний брусок прямокутної форми масою 420 г має довжину 6 см та ширину 3 см. знайти товшину

СРОЧНО Даю 13 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

Объяснение:

m = 420 г

a = 6 см

b = 3 см

ρ = 7,3 г/см³

с - ?

=============

1)

Объём бруска:

V = m / ρ = 420 / 7,3 ≈ 57,5 cм³

2)

V = a·b·c ⇒ c = V / (a·b)

Толщина бруска:

c = 57,5 / (6·3) ≈ 3,2 cм