Індуктивність обмотки якоря електродвигуна тролейбуса L=0,5 Гн. Визначити ЕРС самоіндукції під час

розмикання кола, якщо за час 0,05 с сила струму зменшилася від 20 А до нуля.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулова Анастасия.

Ответ:

200 B

Объяснение:

L=0.5 Гн     Δt=0.05 c     ΔI=20 A    E=?

===

E=L*ΔI/Δt=0.5*20/0.05=200 B

============================