З якою швидкістю повинна рухатись шайба на льоду, масою 0,2 кг, якщо її кінетична енергія дорівнює

3,6 Дж? У відповідь впишіть лише число (м/с).

Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Оля.

Дано:

Ек=3,6 Дж

m=0,2 кг

Знайти:

V-?

Розв'язання:

Ek=mv2/2

v2=Ekm/2

v2=3,6*0,2/2=0,36

v=0,36/2=0,18*g(10)=18 м/с

Ответ: 18 м/с