СРОЧНО знайдіть масу льодяного бруска.відповідь подайте в кілограмах Висота 6.5см Довжина 25см

Ширина 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Дильмухаметов Тимур.

Ответ:

Объяснение:

a = 25 см = 25·10⁻² м

b = 12 cм = 12·10⁻² м

с = 6,5 см = 6,5·10⁻² м

ρ = 900 кг/м³

m - ?

===========

1)

Объем бруска:

V = a·b·c = 25·12·6,5·10⁻⁶ = 1,95⋅10⁻³ м³

2)

Масса бруска:

m = ρ·V = 900·1,95⋅10⁻³ = 1,755 кг