Визначте густину бруска якщо маса його становить 10кг а об'єм 5м​


Ответы на вопрос

Отвечает Лесбекова Амина.

Ответ: 2кг/м³

Объяснение:

Дано:

m=10кг

V=5м³

------------

ρ-?

ρ=m/V=10/5=2кг/м³