2Д10. Як змінилася осадка риболовецького морського судна після того, як рибалки виловили 1 т риби?

Площа перерізу судна на рівні ватерлінії дорівнює 40 м2.

Ответы на вопрос

Отвечает Губина Настя.

Ответ: 2,5см

Объяснение:

Дано:

m=1т=1000кг

S=40м²

ρ=1000кг/м³

============

h-?

Fт=mg

Fa=ρ*g*V

mg=ρgV

m=ρ*V

V=m/ρ=1000/1000=1м³

h=V/S=1/40=0,025м=2,5см