Під час зарядження електроскопа його маса зменшилась на 9,1 10-26кг. Який заряд одержав електроскоп

? Срочно, допоможіть будь ласка. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Тимофей.

Ответ: q = e·n = 1,6·10⁻¹⁹·1·10³ = 1,6·10⁻¹⁶  Кл

Объяснение:

Дано:

Δm = 9,1·10⁻²⁸ кг

m₀ = 9,1·10⁻³¹ кг  -  масса электрона

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл   - модуль заряда электрона

___________

q - ?

1)

Количество электронов, покинувших электроскоп:

n = Δm / m₀ =  9,1·10⁻²⁸ / 9,1·10⁻³¹ кг = 1000 = 1·10³

2)

Заряд

q = e·n = 1,6·10⁻¹⁹·1·10³ = 1,6·10⁻¹⁶  Кл