Два заряджених тіла взаємодіють з силою 9 мН. Визначте заряд одного з цих тіл, якщо заряд, другого

4 нКл, а відстань між ними 4 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Салина Диана.

Дано:

F=9*10^-3

q1=4*10^-9 Кл

k=9*10^9 Н*м^2/Кл^2

r=4*10^-3  м

q2-?

Решение:

F=kq1q2/r^2

q2=Fr^2/kq1

q2=9*10^-3 * 4*10^-3 * 4*10^-3 / 9*10^9 * 4*10^-9=4*10^-9 (Кл)