При електризації тертям з тіла А на тіло В перейшло 20 * 10^12 електронів. Який заряд має тіло А?


Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Катька.

Ответ: заряд позитивний

Объяснение:

N=20*10^12

е=1,6*10^-19  - заряд електрона

____________

q -?

q=Ne=20*10^12*1,6*10^-19 =3,2*10^-6 Кл=3,2 мкКл