Знайдіть жорсткість пружини, яка видов- жується на 3 см під дією сили 36 Н. Виразіть жорсткість у

Н/см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Сашулька.

Дано:

-------------

Δl = 3 см

F = 36 Н

-------------

k - ?

Решение:

Fупр = Δl · k    =>    k = Fупр/Δl

k = 36 Н / 3 см = 12 Н/см

Ответ:  12 Н/см