Під дією силн 20н брусок рухається по поверхні столу зі швидкістю 4 см/с. Яку роботу никоную сили

за20 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Шварц Мария.
Дано: F=20 H; V=4 см/с=0,04 м/с; t=20 c; A - ?
A=F*S=FVt=
20*0,04*20=2*4*2=16 Дж.