Яка сила тертя діє на тіло, якщо сила реакції опори, діюча на тіло 8H, а коефіцієнт тертя, між

тілом і поверхнею на якій тіло рухається = 0,04. Допоможіть будь ласка!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Анна.

Fтр=μN

Fтр=0,04*8=0,32 (H)