Фізика)))))))))))))))))))))))) Визначте напругу на затискачах електричної лампочки якщо під час

переміщення по лампочці заряду 30 кл Електричне поле виконує роботу 720 дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Лёвкина Вика.

Ответ: 24В

Объяснение:

Дано:

q=30Кл

А=720Дж

----------------

U-?

U=А/q=720/30=24В