Плечі важеля 2м і 3м. До другого плеча приклали силу 60Н. Яку силу необхідно прикласти до другого

плеча, щоб важіль перебував у рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

L1 = 2 м

L2 = 3 м

F2 = 60 H

F1 = ?

L1*F1 = L2*F2

F1 = L2*F2 / L1 = 3*60 / 2 = 90 H