визначити за позначенням нукліда хімічного елемента бутову ядра за кількість електронів в атомі 216

84 Po​

Ответы на вопрос

Отвечает Пивовар Алекс.

Ответ: 84 протонів; 132 нейтронів

Объяснение: Зарядове число z=84 - кількість протонів; масове число A=z+N=216, звідки N=A -z =216-84=132 кількість нейтронів